Apie mus
Mes gyvename gražioje vietoje prie jūros - Palangos kurortiniame miestelyje. Pirmą kartą pamatėme Meino meškėną internete ir iš karto susižavėjome juom. Ir neklydome. Tai nuostabūs ir temperamentingi, draugiški ir dideli katinai. Mūsų gyvūnai gyvena kartu su mumis name ir yra mūsų šeimos nariai, dar turime mielą augintinį Čiau-Čiau veislės šunį Čiunčią.

Kačių veisimas, dalyvavimas kačių parodose tapo mūsų didžiuoju hobiu ir didele meile Meino meškėnų katėms.Mūsų veislyno programoje - ne daugiau, kaip 5-6 katės ir 1 -2 katinai.Tikslas -veisti sveikus, gero temperamento kačiukus, atrinkti iš vadų geriausius ir perspektyviausius , juos palikti veislyne arba parduoti veisimui .Likusiems mažyliams surasti jaukius ir šiltus namučius ir mylinčius juos šeimininkus.Katės mūsų gyvenimui suteikia daug šilumos, džiaugsmo ir meilės.Tai ramybė namams ir didžiulis energijos srautas, kurį patiriame iš mūsų augintinių.Mes didžiuojamės savo augintiniais ir jų pasiekimais parodose.Ne veltui mūsų veislynas išrinktas : Geriausiu 2010 metų veislynu Lietuvoje!!!

Mūsų kačiukai į naują šeimą papuls ne anksčiau 3 mėnesių, su savimi turės FIFE išduotus kilmės dokumentus, ES naminio gyvūnėlio pasą, mikroschemą, sutartį tarp veisėjo ir pirkėjo, bus paskiepyti ir dehelmentizuoti.